Gayrettepe Oto Çilingir

 

Aracınızın kilit kısmında bir sorun çıktı? Gayrettepe oto çilingir hizmetlerine ihtiyaç duyarsanız Nazar Çilingir bir telefon uzağınızda. Kaliteli ve profosyonel ekibi ile hızlı bir şekilde hizmet vermeye hazırdır. Kapsamlı çilingirlik hizmetleri ve güvenilir hizmet anlayışları ile Nazar Çilingir 7/24 hizmet vermektedir.

Oto Çilingir Hizmetleri Nelerdir?

 

Aracınızın kilidi arızalandığında, otomobilinize yeni anahtar yaptırmak istediğinizde Nazar çilingire ulaşabilirsiniz. Oto çilingir hizmetleri kapsamında ayrıca  araç kilitlerinin açılması, değiştirilmesi veya tamir edilmesi gibi hizmetler yer almaktadır.

Araçlara ve kilitlerine zarar gelmemesi için uzman ekibimiz maksimum özenle çalışmaktadır. Özellikle aracın ya da parçalarının çalınması gibi durumlara karşı güvenlik önlemleri üst düzeyde tutulmaktadır. Kullanılan ekipmanlar ve teknolojik aletler oldukça güncel olup işlemler sırasında en verimli şekilde kullanılmaktadır.

Yapılan işlemler, kullanılan ekipman vs. gibi değişkenlere göre fiyat değişkenlik gösterse de müşteri dostu fiyat skalamız vardır. Çoğu çilingirlik servisinin oto çilingir konusunda yeterli olmamasına karşı Nazar çilingir profosyonel personeli ile oto çilingir hizmeti vermektedir.

Diğer Hizmetlerimizin Kapsamı

 

Eski tip ve yeni tip kasa çilingiri hizmetleri için bize ulaşın. Çelik kasa, banka kasası, para kasası açılmaktadır. Şifreli kasalar için kasa şifresi değiştirilir ve yedek kasa anahtarı yapılmaktadır.  Bu işlemler yılların verdiği tecrübe ve güncel ekipmanlar ile birlikte kasaya ve kilide zarar vermeden gerçekleştirilmektedir.

Ofisinizde duyacağınız her türlü çilingirlik hizmetimiz de mevcuttur. Ofiste güvenlik şüpheleriniz varsa bize ulaşın ve ofis çekmecelerinden ofis kapısına kadar anahtarları, kilitleri değiştirelim ve tamiri yapalım. Anahtar yedekleme işlemi de yapmaktayız.

Ev çilingiriarayışında iseniz Nazar çilingir yine sizi bu hizmeti sunmaya hazırdır. Evinize giremiyorsanız, yedek anahtar yaptıracaksanız sizlere  hızlı bir şekilde ulaşım sağlamaktayız. Kilit değil de kapıda bir sorun olursa kapı tamiri hizmeti de vermekteyiz.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet: Gayrettepe Oto Çilingir

 

Nazar çilingir olarak haftanın her günü ve her saatinde güvenilir ve kaliteli hizmet vermek vizyonumuzdur.  Uzman bir ekip ve son teknoloji ekipmanla cep dostu fiyatlar ile yanınızdayız. Ofis ve ev  çilingirliğinden, kasa ve Gayrettepe oto çilingir hizmetlerine kadar kapsam alanını geniş tutmaya çalışmaya özen gösteriyoruz.

 

İletişim : 0533 517 88 33